Wynajem auta na wakacje

Podczas wakacji najważniejszy obowiązek to odpoczynek. Samochód pod ręką jest ważnym elementem wykonania tego zadania. Pozwoli szybko dojechać do miejsca wypoczynku. Nie będziesz musiał, wraz z rodziną, podróżować pociągiem czy innym transportem zbiorowym. W sezonie urlopowym pociągi są bardzo oblegane, może nie być bezpośredniego połączenia a przesiadki są męczące. Jeśli masz małe dzieci to kolej tym bardziej jest kłopotliwa. Mając samochód, unikniesz tych komplikacji. Będąc już na miejscu możesz dostać się gdzie chcesz i wrócić o każdej porze. Wycieczka będzie tylko i wyłącznie przyjemnością. Podróżując koleją nie ma takiego przywileju. Co zrobić, jeśli nie masz swojego auta lub nie nadaje się na dalekie wyjazdy? Odpowiedź jest prosta, wynajem samochodu na wakacje. Świetne rozwiązania dla całej rodziny. Przez cały okres wynajmu, auto jest do dyspozycji przez całą dobę. To nie jedyna zaleta, jest ich jeszcze cała lista.

Wynajem samochodu, wiele zalet w dobrej cenie

Myślisz może, że pewnie trzeba zarezerwować pojazd kilka dni wcześniej. Nic bardziej mylnego, rezerwacji można dokonać nawet godzinę przed wynajmem. Jeśli podjąłeś decyzję o wynajmie samochodu, czeka cię wybór samego auta. Możliwości masz wiele.

 W wypożyczalni znajdują się  najnowsze modele aut z bogatym wyposażeniem. Oczywiście jest też oferta wyboru aut używanych.

  • Jeśli masz, dwa tygodnie urlopu, dokładnie na tyle podpisujesz umowę. Jest to tak zwany wynajem krótkoterminowy. W tym czasie masz stały dostęp do pojazdu. Masz możliwość przedłużenia lub skrócenia wynajmu, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Formalności reguluje się szybko i sprawnie, bez niepotrzebnej biurokracji. Nie myśl, że to już wszystko.
  • Juz przy wynajmie krótkoterminowym samochód jest objęty całą gamą ubezpieczeń.
  • W cenie jest assistance likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Pełna obsługa techniczna.
  • Podczas urlopu nie ma miejsca na zmartwienia, więc w razie awarii wynajmowanego samochodu, dostaniesz auto zastępcze z OC sprawcy. Co prawda nic takiego nie może się wydarzyć, lepiej jednak mieć zabezpieczenie.
  • Wszystko to w atrakcyjnej cenie. Już od 59 zł za dobę. Wszystko zależy od doboru oferty.

auta

Korzystaj z dobrego rozwiązania

Wakacje spędzane z rodziną to czas odpoczynku i dobrej zabawy. Już w trakcie podróży ważna jest wygoda. Dlatego też, jeśli nie masz auta lub nie nadaje się na długie wyjazdy, wynajem samochodu na wakacje jest świetnym rozwiązaniem. Daje łatwość dotarcia do zaplanowanego miejsca. Będziesz miał transport zawsze pod ręką. Zabezpieczeniem na różne sytuacje, jest pakiet ubezpieczeń, assistance, obsługa techniczna i auto zastępcze. Wszystko wliczone w cenę. Umowę wynajmu podpisywana jest na określony przez klienta czas. Możesz wydłużać lub skracać ten okres w razie potrzeby. Daje to dużą elastyczność. Wszystkie wymienione opcje są w atrakcyjnej cenie.